Nieuws

FBS meets Facility Service!

FBS meets Facility Service!

Wij zijn blij om mee te delen dat FBS een nieuw partnership heeft afgesloten met niemand minder dan; Facility Service! Vorige maand waren onze voorzitter Steijn en extern commissaris Amber op bezoek in de skybox van Facilty Service in het stadion van FC Utrecht. Het was super gezellig en wij denken dat we samen iets moois kunnen creëren in de toekomst.  

Facility Service komt uit Amersfoort en is al meer dan 30 jaar actief binnen het facilitaire werkveld! Facility Service biedt FBS een groot netwerk aan van facilitaire bedrijven. Tevens zijn zij ook bezig met het ontwikkelen van een platform waar studenten terecht kunnen voor FM-gerelateerde banen. Dit betekent dat wij via Facility Service, al tijdens je opleiding, een bijbaan kunnen vinden die past bij jouw opleiding!

Kortom, wij zijn erg blij met Facility Service als nieuwe partner en we hopen in de toekomst mooie dingen samen te organiseren!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen