Nieuws

De toekomst van FM! 25 november is het zover!

Tijd om naar de toekomst te kijken!

In samenwerking met FBS en Saxion organiseert de FMN Community Oost-Nederland op woensdag 25 november van 9 tot 12 uur het online event ‘De toekomst van Facility Management’. Tijdens het evenement denken we een stapje verder... namelijk na de coronatijd!  

Dit evenement bestaat uit een centrale sessie waarbij de sprekers Jan Veuger (professor Blockchain Saxion) en George Maas (Managing Partner bij Hospitality Group) je alles vertellen over Sourcing strategieën en de invloed van blockchain op FM. Daarna volgen er 2 rondes met interactieve subsessies met onderwerpen als de toekomstige werkplek, de toekomst van de facilitaire aanbieder, de FM’er in de wijk en dataservice. Jij bepaalt zelf bij welke 2 sessies je aanhaakt!  

Kortom; een online evenement dat jou een mooi inzicht kan bieden op de toekomst van FM!

Dit digitale event wordt aangeboden via Blackboard Collaborate. Voor de voltijd studenten van de modules FM in Actie, Ondernemen in FM en Integraal FM is dit event al ingeroosterd als onderdeel binnen de module. Daarnaast nodigen we ook stagiaires, afstudeerders, minor- en deeltijdstudenten van harte uit om hieraan deel te nemen. 

Meld je nu snel aan via de link hieronder!

https://www.eventbrite.nl/e/tickets-fmn-community-oost-nl-de-toekomst-van-facility-management-online-event-124408917421 

Zien wij jou daar? Tot snel! 

PS: het programma is te zien in hierboven in de afbeelding slide!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen