Real Estate Challenge

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Datum en tijd
22 feb. 2023 13:00 - 17:00
Locatie
Saxion Enschede

Real Estate Challenge

Wil je letterlijk en figuurlijk bouwen aan jouw toekomst?

Kom dan Woensdag 22 februari naar de Real Estate Challenge georganiseerd door de 3 leukste verenigingen van Saxion! Stijgen de prijzen ook zo bij jouw thuis neem dan deze tips van deze challenge mee naar huis.

De Real Estate Challenge is terug. Op deze interactieve middag krijg je de kans om samen met andere verenigingen samen te werken aan interessante casussen voor bedrijven. Dit is een leuke manier om de mensen en de bedrijven op een laagdrempelige manier te leren kennen. Samen met andere studenten werk je aan een advies voor een echt bedrijf. De groep die het beste advies geeft wint een prijs.

Aanmelden kan vanaf nu!

 

Triasloci (Vastgoed & Makelaardij), Construct (Bouwkunde) en FBS

Onze partners